Uudiste arhiiv

Leiti 8, Näitan 1 - 3
23.05.2018, Elen Raudsepp

Garage48 Tech for Agriculture invites students

Garage48 Tech for Agriculture invites students to join and get a practical experience of coding, developing a business strategy, working with data, creating marketing materials, and more!

When: 8-10 June

Where: Spring Hub, Tallinn

17.05.2018, Riinu Raasuke

Majaduskoolis kolm uut jätkuõppe eriala

Sellel sügisel avab Tallinna Majanduskool vastuvõtu kolmele uuele jätkuõppe erialale: ostu- ja hankekspetsialist, e-turunduse spetsialist ja meeskonnajuht. Kõik õppekavad on ühe aasta pikkused ning neile saab kandideerida omades eelnevaid kvalifikatsioone.

17.05.2018, Riinu Raasuke

AVATUD UKSED: Sisuturunduse kasutamine turundusvõttena

Sisuturundus on hetkel turundusmaailmas moesõna. Millega on aga tegu, kuidas see töötab ja millised reeglid sellele kehtivad? Piiritleme loengus ära sisuturunduse mõiste ja vaatame, millised on ettevõtete võimalused seda turundusvõtet kasutada. Teeme tutvust mõne eduka näitega ja vaatleme, millisel juhul sisuturundust kohe mitte ei peaks kasutama.