Uudiste arhiiv

Leiti 7, Näitan 1 - 3
17.10.2017, Riinu Raasuke

Tulemas on andmekaitsespetsialistide koolitus

Kursusele on oodatud isikuandmete käitlemise eest vastutavad töötajad ja teema vastu huvi tundvad isikud. Andmekaitsespetsialisti (DPO) koolituse aluseks on uuel aastal jõustuv Euroopa Liidu andmekaitse üldmäärus (GDPR). Koolitus alustab 15. novembril ning lõpeb 11. jaanuaril.

17.10.2017, Riinu Raasuke

Tallinna Majanduskool muutustes

Tallinna Majanduskooli 111. sünnipäeva puhul koostasid meie oma armsad õpetajad veebiväljaande, millesse kogusid nii õpetajate kui õpilaste muljeid viimasest kuuest aastast majanduskoolist. Veebiväljaanne on leitav siit.

10.10.2017, Riinu Raasuke

Loeng raamatupidamislikest erisustest Eestis ja Norras

Tallinna Majanduskoolis toimus 27. septembril loeng Norra raamatupidajalt Kristel Finstad. Loeng käsitles raamatupidamislikke erisusi Eestis ja Norras ning selgitas täpsemalt astmelise tulumaksuga seonduvat. Eesti ettevõtete aina suurenev huvi tooteid ja teenuseid Norrasse eksportida on aga loonud reaalse nõudluse maksualase teabe suhtes.