Villingen-Schwenningen Kaubanduskooli õpilased praktikal Eestis

Erasmus+ programmi raames on koostöötraditsioone jätkates Villingen-Schwenningen Kaubanduskooli (Kaufmännische Schulen 1 Villingen-Schwenningen) 4 panganduse eriala õpilast 08.-30.05.2015 praktikal Võrus ja Tallinnas.
Programmijärgselt tutvutakse Eestimaa kultuuri- ja vaatamisväärsustega, kohtutakse Võrumaa Kutsehariduskeskuse ja Tallinna Majanduskooli õpilastega. Toimuvad kohtumised Saksa Liitvabariigi Suursaatkonnas, Saksa-Balti Kaubanduskojas  jm.
Esmakordselt on saksa õpilastel võimalus viibida tutvumispraktikal Swedbankis, Rävala ja Rocca-al-Mare kontorites. Täname Rävala kontorist kontori juhti Mari Sadrakut, müügi-ja teenindusjuhte Kersti Kustavust ja Tatiana Aganich´it ning Rocca al Mare kontorist kontori juhti Ivi Truuväärt ja müügi-ja teenindusjuhti Krista Kibbarit.
Saksa noored on väga avatud oma arvamuste avaldamisel ja motiveeritud õppimisele valitud erialal.

27.05.2015 17:34