Sekretäride päev

Esmaspäeval, 6. aprillil toimus kooli aulas sekretäride infopäev.

Avasõnad lausus Tallinna Majanduskooli direktor Raivo Täht ja andis üle tänukirjad parimatele sekretäri eriala õpilastele silmapaistvate tulemuste ees dokumendihalduses, sekretäritöös, arvutikirjas. Tänukirja ja kooli meene said Maria-Birgitta Hallaste, Eve Kaldmäe, Maie Koks, Merly Kuivkaev, Tairi Rohtsalu.

Järgnesid ettekanded:
„Diplomaatiline protokoll – mida kõike peab sekretär teadma ja millega arvestama oma töös“, Jüri Trei, Välisministeeriumi avaliku diplomaatia osakonna nõunik. Ettekandes rõhutas Jüri Trei meeskonnatöö tõhusust suurürituste korraldamisel, reeglite järgimise vajalikkust, nt lipuseadusest tulenevaid nõudeid.
“Kutseeksamitest ennastsalgava teenimiseni“, Sirje Orvet, Eesti Juhi Abi Ühingu kutseeksami hindamiskomisjoni esimees; Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilaste ja õppetöö koordinaator. Sirje Orvet keskendus sekretäri rollile läbi ajaloo kuni kutseeksamite sooritamiseni kevadel 2015.
Edulugu „Juhiabist kasvatusteaduste doktoriks“,  Kairit Tammets TLÜ Informaatika Instituudi  haridustehnoloogia teadur. Järgmisena esines Kairit Tammets, kes on lõpetanud Tallinna Majanduskooli juhiabi eriala 2005. aastal, täna doktorikraadiga teadur. See oli põnev tagasivaade karjäärile ja tänastele tegemistele, kus läheb siiani vaja juhiabi erialal omandatud teadmisi.
Infopäeva lõpetasid Officeday OÜ esindajad Tiina Lebane ja Kersti Tunger, kes tegid ülevaate kontoritarvikute kirjust maailmast. Lõpetuseks toimus viktoriin - kontoritarvikute äratundmine mittetraditsioonilisel moel. Parimatele jagati kingitusi.

Osalejate vahel loositi www.sekretar.ee peatoimetaja Tiive Murdoja poolt antud vaba pääse sekretäride konverentsile "Sekretäride päev 2015", võitjaks osutus  Kristi Randväli SR149 rühmast. Palju õnne! Konverents toimub 21. aprillil, korraldaja sekretar.ee.

Head administratiivtöötajate (sekretäride) päeva, mis sellel aastal on 22. aprillil!

Suur tänu kõikidele esinejatele, toetajatele ja osalejatele.
Pildid infopäevast leiab - http://1drv.ms/1MZh9F7

02.04.2015 12:36