Raamatupidajate päev 17. novembril

17. november toimus Tallinna Majanduskoolis raamatupidajate päev, mille raames said tulevased raamatupidajad nii targemaks kui ka oma teadmisi näidata.

Päev algas kutseeksamiks ettevalmitava koolitusega, millele järgnes Milvi Tuppitsa ajalooline tagasivaade raamatupidamise eriala õpetamisest Tallinna Majanduskoolis.

Järgnevalt tutvustasid majandustarkvarade võimalusi Helen Pastarus Directo OÜ-st, Reimo Möll Excellent Business Solutions Eesti AS-st ning Andres Kert AS Merit Tarkvarast.

Viktoriiniga selgitati välja Tallinna Majanduskooli kõige teadlikum raamatupidajate rühm 2014 kelleks osutus raamatupidamise esimese kursuse rühm RP14.

Ajurünnaku käigus, mida modereeris Jaanus Konsa, kaardistati kitsaskohad, mis vajaks koolis parendamist, et saaksime olla enam õpilaskeskne kool.

Lõpetuseks autasustati parimaid - parim raamatupidajate rühma 2014 õpetajate arvates on II kursuse sessioonõppe rühm RP139.

Tänud kõikidele osalejatele.

07.11.2014 12:44