Kutsevõistlus "Tippsekretär 2014"

Kutsevõistluse "Tippsekretär 2014" võistlustulemused:

I koht Margarita Kopteva (Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool)
II koht Karmen Kaevats (Tallinna Majanduskool)
III koht Madli Petuhhov (Tartu Kutsehariduskeskus)

Sihtasutus Innove koostöös Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli ning Eesti Juhi Abi Ühinguga korraldas sekretäride kutsevõistluse „Tippsekretär 2014“, mis toimus 16. mail 2014 Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis.

Kutsevõistlusele oli oodatud osalema igast kutseõppeasutusest kuni 5 õpilast, kes on kutseõppeasutuste sekretäritöö esimese või viimase kursuse eriala õpilased ning sekretäritöö kutseõpetajad, kooli sekretäritöö õppekava õppetöö korraldusega seotud isikud.

Võistlejatel tuli oma vahel mõõtu võtta teoreetiliste teadmiste testis, arvutitöös ja avalikus esinemise ülesandes. Arvutitööks oli kooli poolt kasutuses lauaarvutid, kus oli töötamiseks valmis pandud Office 2010 programm.

Koolide esindajatele toimusid samaaegselt erinevad loengud/koolitused.

22.05.2014 14:10