Äripäevadel selguvad Eesti parimad tulevased ettevõtjad

Homme, 23. mail toimub Tallinna Majanduskoolis ettevõtlusalane kutsevõistlus „Äripäevad 2014”, kus mõõtu võtavad ärikorralduse ja väikeettevõtluse õpilased üle Eesti.

„Esimene ülesanne on meeskondlik teooriatest, mille põhiteemad on juhtimine, raamatupidamine, õigus, turundus, ettevõtlus ning äri inglise keel,” ütles Tallinna Majanduskoolist võistluse korraldaja Heli Rannik. Ta lisas, et teise ülesandena tuleb meeskondadel esitleda praktilist kodutööd. „Võistlejad on ette valmistanud turundusstrateegia e-tervise mobiilirakendusele Aiden ning peavad oma lahendused haarava esitlusega kliendile maha müüma,” selgitas Rannik.

Kauaaegse žüriiliikme ja SA Innove spetsialisti Aili Kõivu sõnul annab Äripäevade kutsevõistlus õpilastele võimaluse üksteisega mõõtu võtta, saada ettevõtjatelt ja žüriilt tagasisidet oma võistlusülesannete lahendustele, mis kindlasti motiveerib noori jätkama ettevõtlusvaldkonnas. „Võistlejad on aastaid silma paistnud oma algatusvõime, loovuse ja meeskonnatöö oskusega ning parimad lahendused on ettevõtjad kasutusele võtnud,” ütles Kõiv.

Võistlustulle astuvad 28 kutseõppurit Tallinna Majanduskoolist, Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Narva Kutseõppekeskusest, Kuressaare Ametikoolist, Võrumaa Kutsehariduskeskusest, Tartu Kutsehariduskeskusest ja Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolist.

Kutsevõistlust „Äripäevad 2014” korraldab SA Innove koostöös Tallinna Majanduskooliga.

Sihtasutus Innove on üld- ja kutsehariduse valdkonna ja hariduse tugiteenuste kompetentsikeskus ning Euroopa Liidu toetuste vahendaja. Sihtasutus loodi 2003. aastal Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas.

Võistlus algab 23. mail kell 10.00 ning võitjad selguvad kell 17.00.

Lisainfo Äripäevade võistlusest:

Tallinna Majanduskooli esindab ärikorralduse erialal õppijate võistkond koosseisus Artur Laul, Karolyn Rumma, Kelli Võsa ja Mikk Teder.

22.05.2014 12:15