Comenius projekt "The European Labour Market - Opportunities and Strategies for you"

25.-29. novembrini külastasid Tallinna Majanduskooli Bayreuthi kutseõppeasutuse inglise keele õpetajad Agnes Kolb ja Christoph Dietl.

Külastus sai teoks tänu Comenius projektile "The European Labour Market - Opportunities and Strategies for you".

Tööjõu vaba liikumine Euroopa Liidu sees on üks ühtse siseturu aluseid. Samas on tööpuudus, eriti noorte tööpuudus mõnedes Euroopa riikides väga kõrge. Projekti eesmärk on tutvustada õppijatele tööturgu ja selle olukorda erinevates riikides.

Nädala jooksul arutati läbi projekti erinevad tegevused, lepiti kokku, millal toimuvad õpilasvahetused, külastati inglise keele tunde. Valmis projekti koduleht.

Esimese ühise tegevusena otsustati õppijate hulgas läbi viia väike küsitlus, saamaks teada, millised on nende kavatsused edasiõppimise ja karjääri osas. Tulge ja osalege küsitlusel.

Projektil pole veel oma logo, seepärast kutsume Teid osalema logokonkursil, kus võitja saab auhinnaks Amazoni vautšeri 100€ väärtuses. Täpsema info leiad siit.

17.12.2013 13:17