Sekretäride infopäev

30. oktoobril 2013 toimus Tallinna Majanduskoolis infopäev sekretäridele.

Tervitussõnad ütles kooli direktor Raivo Täht.

Infopäeva esimese ettekande tegi Sirje Orvet, kes tutvustas raamatut "Sekretärid ajapeeglis”, raamat sekretäri ameti kuulsusrikastest juurtest. S.Orvet on Eesti Juhi Abi Ühingu kutseeksami hindamiskomisjoni esimees ning Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilaste ja õppetöö koordinaator.

Järgmisena tutvustas Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi nõunik Liivi Karpištšenko eesseisvaid uuendusi dokumendihalduse valdkonnas - suund terviklikule infohaldusele ja dokumendihalduse osa selles.

Pärast kohvipausi esines Raivo Ruusalepp ettekandega valdkonnaalastest standarditest, miks standardid on olulised dokumenditöö valdkonnas, mida uut on standardite maailmas ja kuidas neid kasutada. R.Ruusalepp on Rahvusraamatukogu digitaalarhiivi osakonna juhataja ja olnud paljude standardite väljatöötamise töörühma liige.

Infopäeva lõpetuseks jagas vilistlane Merlin Kadak praktilisi nõuandeid selle kohta, mida oodatakse praktikandilt.  Merlin töötab Advokaadibüroos Tark Grunte Sutkiene, kus alustas sekretärina, kuid tänaseks on kujunenud temast meie õppijate praktika juhendaja.

18.11.2013 15:34