Uudis

Kas projektijuhtimine on tuleviku amet või ülearune kulu?

24. aprillil kell 17 toimub Tallinna Majanduskoolis projektijuhtimise seminar. Aleksandr Miina võtab ette Lean Poject Management temaatika. 

Sellest kuidas protsessides leida väärtust lisavad tegevused (VA), väärtust mitte lisavad tegevused (NVA) ja vajalikud, kuid väärtust mitte lisavad tegevused (REQ). Kui paljud meist üldse on projektijuhtimise protsesse kaardistanud? Standardid on küll olemas, samas standardid on tekstis ja seal on pigem kirjutatud see, mida on vaja teha, samas pole kirjas, kuidas. Teisalt on IT maailmas hästi tuntud meeskonnatöö raamistikud, mis panevad paika üsna täpselt kuidas meeskonnas ressursse jagada ja toimida – projektijuhti siis polegi vaja?! Ilmselt on siiski iga konkreetse projekti (kui ühekordse töö) juures erinevad asjad, mida on kindlasti vaja ära teha ja mida mitte. Aga mis tingimused need on, mis määravad vastava PJ tegevuse mõttekuse? Projektijuhtimise protsesside kirjeldused organisatsioonis peavadki andma vastuse küsimusele millal ja kuidas. Või on hea projektijuht see, keda protsessid „väga ei sega“?! 

 
Tallinna Majanduskooli õpilastele on üritus tasuta, kohale tulles tuleb kaasa võtta õpilaspilet. Arutelu tuleb põnev ja ehk saame ka mõne ettevõtte projektijuhtimise protsessidest kuulda – tule kohale, EPMA liikmele on see tasuta, Eesti Kvaliteediühingu liikmetele 20 EUR ja kõigile teistele 40 EUR (kui soovid arvet, märgi arve andmed registreerumise kommentaari lahtrisse). 
 
Seminar toimub Tallinna Majanduskoolis (A.H.Tammsaare tee 147), ruumis C214.
 
Palume eelnevalt registreeruda!
http://epma.ee/events/semianar-kas-projektijuhtimine-on-tuleviku-amet-voi-ulearune-kulu-mis-tuleks-voimalusel-elimineerida/13.04.2018 13:57


Tagasi