Uudis

Eesti parimad raamatupidajad tulevad Majanduskoolist

Reedel astusid Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses võistlustulle 13 majandusarvestuse, väikeettevõtluse ja ärikorralduse eriala õppurit, et selgitada välja "Parim raamatupidaja 2018". Võtjaks osutus Merili Sagar Tallinna Majanduskoolist. 

Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse esimees Margus Tammeraja hindab võistluse taset väga kõrgeks: "Selle võistluse ülesanded on kordades raskemad kui kutseeksamil ning seetõttu annamegi võistluse kolmele esikohale kohe ka kutsetunnistused. Ka võistlejate sõnul on kutsetunnistuse saamine väga suureks motivatsiooniks."
 
Tiitli "Parim raamatupidaja 2018" pälvis Merili Sagar Tallinna Majanduskoolist. "Arvan, et mulle tuli kasuks, et teen kooli kõrvalt ka juba raamatupidamistööd – see aitab õpitut paremini kinnistada. Ning kindlasti ka minu matemaatikaalane kõrgharidus. Raamatupidamist läksin õppima, et saada juba õpitule lisaks veelgi praktilisemaid teadmisi." Teise koha pälvi Irina Kutuzova Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest ja kolmandaks jäi Diana Rammi Tallinna Majanduskoolist. 
 
Võistlusjuhendi koostaja ja Tartu Ülikooli majandusteaduskonna mittekoosseisuline lektor Juta Tikk ütles, et Eestis on raamatupidajate eriala väga hinnas. "Aina rohkem tuleb õppima ka neid, kel juba on või kes alles soovivad oma ettevõtet rajada. Seda seetõttu, et väikeettevõtjaid on Eestis aina rohkem ning soovitakse ise oma raamatupidamisega tegeleda."26.03.2018 09:14


Tagasi