Uudis

Ärialade kutsemeistrivõistluse võitis sotsiaalmeedia naiskond

21. veebruaril toimusid Tallinna Majanduskoolis ärinduse erialade kutsemeistrivõistlused. Mõõtu võtsid sotsiaalmeedia spetsialistid, ärikorralduse spetsialistid ja turundusspetsialistid. Võistluse võitis sotsiaalmeedia teise kursuse naiskond. 

Võistlus toimus kahes osas: kõigepealt tuli mõõtu võtta viktoriinis, milles tuli näidata oma teadmisi õiguse, ärinduse, turunduse ja raamatupidamise valdkonnas. Seejärel oli aeg, et esitleda oma loovlahendusi. Selle aasta loovlahenduste teemaks oli Tallinna Majanduskooli reklaam- ja turundusstegevused. Kolm võistlusrühma olid loonud selle tarbeks ka sotsiaalmeedia videod ja postitused, mis tutuvustasid Tallinna Majanduskooli erinevatele sihtrühmadele. 

Võitjaks ostus vaid kaheliikmeline naiskond - MS169. Võit tuli tänu läbimõeldud terviklahendusele. Meeskond oli kasutanud edukalt persoonasid ning jutustas oma kampaanias lugu, mis kõnetas. Samuti olid nad väga osavad oma lahenduse esitlemisel. 

Teisele kohale jäi turunduse esimese kursuse meeskond TU17 , kes oli loonud kaasahaarava video, mis just nende sihtrühma kõnetab. 

Kolmandale kohale jõudsid sotsiaalmeediaspetsialistide esimese kursuse naiskond, kes olid oma kampaanias kasutanud tuntud inimesi ja mõjutajaid. 

Neljanda koha said ärikorralduse spetsialisti esimese kursuse õpilased, kes esitlesid sooja ja vahetut videot oma harilikust koolipäevast. 27.02.2018 09:11


Tagasi