Uudis

Tuletame meelde, et veel saab osaleda 5G konkursil. Lisaks otsib Elisa ka põnevaid startup ideid

Eelmisel neljapäeval toimus esimene startup ideede esitlus, kus startupid kasutasid võimalust oma ideid Elisale ja üksteisele läbi pitchimise tutvustada, saades kohest tagasisidet nii teistelt startuppidelt kui ka Elisa Eesti ja Soome juhtidelt.


Kõige enam paistsid visiooniloojatest silma Sweeep ja TitanGrid. Sweeep’i näol on tegemist äpiga, mis vastavalt kliendi asukohale kutsub teda konkreetse kaubanduskeskuse poodi. Lisateenusena pakub äpp kliendile täisteenust – eripakkumised, lojaalsusprogrammid, maksemeetodid. TitanGrid pakub välja tehnoloogiaga, mis kaitseb küberrünnakute eest – õpetab inimesi erinevaid paroole kasutama, juhendab, kuidas ja kuhu turvaliselt informatsiooni lisada ning jagab üleüldisi teadmisi küberrünnakutest.

 “Leppisime kahe startupiga kokku ka võimaluse ideed Elisa esindustes ja ettevõttesiseselt testida. Näiteks tahab startup nimega Sweeep jõuda kliendini asukohapõhiste pakkumistega, mida saab esimeses järgus katsetada kasutades Elisas järeleproovitud tehnoloogilisi lahendusi ja meie jaeketti. Lisaks on Elisa huvitatud võimaldama tehnilist pilooti ka TitanGrid startupile,” ütles Elisa uute teenuste juht Kertu Kriisk, kelle sõnul on mõlemal osapoolel partnerlusest palju võita.   Sarnaseid üritusi on tulemas veel ning Kriisk julgustab kõiki oma mõtetega kohale tulema, sest iga osaleja saab väärt tehnoloogia- ja ärialast nõu ning kes teab, ehk on just sinu mõte see, mille saame aidata koos turule tuua.

Sellest aastas alustas Elisas tööd Startup Scouterite tiim, kelle igapäevaseks ülesandeks ongi startuppidega suhtlus ning võimalike koostöökohtade leidmine ja nende tutvustamine ettevõttes sees. Nii ei pea startup ise teadma, millise osakonna vedaja poole oma mõttega pöörduda vaid saab kasutada meie tiimiliikmeid, kes juba ise kontakti õigele inimesele edastavad ja startupi küsimuste-vastustega tegelevad.

Lisainfot leiab siit www.elisa.ee/startup06.10.2017 16:12


Tagasi