Uudis

Avatud loengud TMK 111 sünnipäeval

Lisaks suurejoonelisele peole on võimalik TMK 111 sünnipäeval osaleda ka avatud loengutes, et taas kohtuda oma lemmikõppejõududega ja meenutada, et koolis oli ka vahel päris tore käia. 13. oktoobril annavad loenguid Andres Õige, Janne Kerdo, Viktor Arhipov ja Tatjana Moroz.

 

 

 

 

 

  • Õigusvaldkonna õppejõud Andres Õige peab loengu au ja väärikuse riive tagajärgede teemal. Loengus lahatakse riigikohtu lahendeid ja vaadeldakse värvikamaid kaasusi. Registreeru siin!
  • Tatjana Moroz ootab kõiki vilistlasi, et taas panna loovus tööle ning läheneda ettevõtlusmaailmas ettetulevatele probleemidele mänguliselt ja loovalt. Registreeru siin!
  • Sekretäri valdkonna tõeline guru Janne Kerdo meenutab taas protokollide tegemist. Registreeru siin! 
  • Kõigile, kes kord raamatupidamisega tutvust teinud, on teada Viktor Arhipov. Tema räägib sellel päeval maksulüketest ja võtab lahti tulevased maksumuudatused arutledes, kellele need siis õigupoolest kasulikud on. Registreeru siin! 

 

TMK111 sünnipäeval toimub lisaks avatud loengutele veel palju muud. Uuri lisa ja registreeruhttp://tmk.edu.ee/index.php?id=115&id_lang=1&news_action=details&id_news=216

 

 04.10.2017 08:27


Tagasi