Uudis

Youth Empowered avaseminar

Kas oled mõelnud ettevõtjaks hakkamisest, unistad rahvusvahelisest karjäärist suurfirmas või küpseb just Sinu peas järgmine ainulaadne äriidee start-up ettevõtte asutamiseks?

Junior Achievement Eesti (JA Eesti), Garage48 ja Coca-Cola HBC kutsuvad kõiki 15- kuni 20-aastaseid keskkooli ja kutsekooli noori võtma osa üritustesarja Youth Empowered Eesti avaseminarist. Tule kuula ühel sügisesel laupäeval (30. septembril 2017) Tallinnas Telliskivi loomelinnakus Eesti edukate noorte ettevõtjate kogemusi ja pane oma äriidee proovile Mini Garage häkatonil. Koos meeskonna ja kogenud mentorite abiga saavad ideedest algsed reaalselt toimivad ärimudelid.

Tule kuulama ja osalema ka siis, kui Sul oma äriideed veel pole - kindlasti leiad meie ettekannetest hulgaliselt inspiratsiooni ja mõtteid, kuidas õige idee või eesmärk üles leida. Samuti saad liituda mõne meeskonnaga ja aidata kaasa ideede edasiarendamisele.   Üritusel osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud ja seetõttu tuleb üritusele eelnevalt registreerida. Ära pikalt kõhkle, sest osaleda saavad ainult kiiremad. Kaugemalt tulijatele pakume võimalust sõita Tallinnasse ürituse eribussiga. Päeva jooksul ei pea tühja kõhtu kartma - söök ja jook on ürituse korraldajate poolt tasuta.

30. septembril 2017 toimuv avaüritus jätkub kesk- ja kutsekoolinoortele suunatud kolme temaatilise seminariga novembris, detsembris ja jaanuaris. 30. septembri üritusele saab registreeruda siin: https://piletimasin.ee/youthempowered

 

 14.09.2017 09:33


Tagasi