Uudis

Majanduskooli õpilased särasid Noorel Meistril

4.-5. mail toimus Eesti Näituste Messikeskuses kutsevõistluste suursündmus Noor Meister, millel osalesid ka Majanduskooli õpilased. Majanduskooli võistlejad jõudsid pjedestaalile sekretäri ja raamatupidaja võistlusaladel, ärinduse spetsialistid saavutasid neljanda koha. 

Esimesel päeval asusid võistlustulle Majanduskooli sekretäritöö ja raamatupidamise õpilased.  Raamatupidamise võistlustel saavutas kolmenda kohta Kaisa Pihor ning viienda koha Mari-Liis Tishler.

Sekretäri eriala võistlustel tegid Majanduskooli õpilased puhta töö ning neljast võistlusalast võideti lausa kolm. Dokumendihalduses saavutas esimese kohta Liisi Komp ning keelekasutuses oli teistest parem Regina Tsarenko. Avalikus esinemises tuli võistleda ühiselt ning Majanduskooli naiskond võlus kohtunikud oma särava ja täpse olekuga ning saavutas ka selles osavõistluses esimese koha. 

Ärinduse spetsialistidel tuli osaleda võistlustel lausa kahel päeval ning kolmes osavõistluses: viktoriinis, ettevõtlusteatris ja loovülesande lahendamises. Meie meeskond, kuhu kuulusid Arabella Veskis, Merit Ausmeel, Martin Raudnagel ja Vitali Nikolajev saavutasid tihedas konkurentsis neljanda koha. 

Suur tänu kõigile võistlejatele, juhendajate, osalistele ja kaasaelajatele! 
 08.05.2017 07:45


Tagasi