Uudis

Turundusspetsialistiks Suurbritannias praktiseerides

Aprillikuu veetsid meie õpilase Erasmus+ programmi raames Suurbritannias praktikat tehes. Turunduspraktikant Gloria jagab oma pildipäevikut ja muljeid Portsmouthist. 

Gloria praktikakohaks oli India restoran Akash. Õhtuti oli restoran ja seda ümbritsevad tänavad rahvast täis. Turunduspraktikal olles haldas Gloria restorani sotsiaalmeediakontosid ning õppis kasutama ka uut programmi. 

Gloria kinnitab, et restorani toit oli maitsev ning töökeskkond õdus ja sõbralik. Töötati peamiselt kolmekesi koos, ühises kontoris. Lisaks juhendajale toimetas restoranis ka Gruusiast päris praktikant. Samuti sai brittidele tutvustatud kodumaiseid maitseid: „viimasel õhtul kinkisime neile Maiuspala kommikarbi. Juhataja vend ütles, et karp näeb suhteliselt retro välja. Ütlesime talle, et see on väga populaarne ja kommid on maitsvad.“  

Neiud jõudsid käia ka liinnaga tutvumas ning tegid tutvust teiste vahetusõpilastega eri maailma otstest – näiteks saudiaraablase kui venelasega.  „Ühel varajasel hommikul oli mul võimalus minna BBC-sse. Nimelt oli restoran paar nädalat tagasi korraldanud heategevus ürituse ja andnud kodututele India toitu. Nad said selle eest palju positiivset tagasisidet ning nendega tehtud BBC-s raadiointervjuu,“  jutustab Gloria. 

 02.05.2017 15:15


Tagasi