Uudis

Noored Meistrid asuvad taas võistlustulle

Juba traditsiooniks saanud kutsehariduse suursündmus Noor Meister tuleb taas ning toimub 4.-5. mail Eesti Näituste messikeskuses. Majanduskooli esindavad võistlustules turundusspetsialistid, raamatupidajad ja sekretärid. 

Võistlustulle saadame meie valmivad turundusspetsialistid  Vitali Nikolajevi, Martin Raudnageli, Arabella Veskise ja Merit Ausmeele. Noorel Meistril võtavad nad mõõtu ärinduse võistlusalas,  õppurid panevad end proovile klassikalises viktoriinis, lahendavad üheskoos Osterwalderiga loovülesandeid ning näitavad oma lavasarmi esinedes ettevõtlusteatriga . Nad on kogu oma teadmised ja hinge mängu pannud ja loodavad, et see tasub ära ning majanduskooli võistkond tuleb võiduga tagasi. Meie võistkonnale saab kaasa elada mõlemal päeval, ent ettevõtlusteatrietendus toimub 4. mail kell 13:30-15:30 C-halli väikelaval.

Sekretäride võistlusalal esindavad Majanduskooli Raili Tiits, Liisi Komp ja Regina Tsarenko. Õigele meeskonnale kohaselt, on olemas ka varumängija, kes on seekord Lilian Krantsiveer. Sekretäridel tuleb rinda pista sarnase võistlusega nagu oli seda koolisisene meistrivõistlus: dokumendihaldus, sekretäritöö, keeleline eneseväljendus ja avalik esinemine. Kui kolmes esimeses osas seisab igaüks enda eest, siis avalik esinemine tuleb neil üheskoos ära teha ning tutvustada Majanduskooli kõigile suursündmuse osalejatele. Meie sekretäridele saab pöialt hoida Näituste keskuse C-hallis 4. mail 10:30-16:00. Sellest viimane tund ehk algusega 15.00 toimubki avalik esinemine C-halli laval.  

Mis on kreeditarve või majandusaasta-aruanne? Millal arvutatakse ettevõtte bilanssi? Just nendele küsimustele teavad vastuseid meie raamatupidaja erialal võistlejad Kaisa Pihor ja Mari-Liis Tishler. Nemad peavad lahendama testi ja kompleksülesande, mis sisaldab endas finantsseisundi, aruannet, kasumiaruannet, rahavoogude aruannet ja omakapitali muutuste aruannet. Meie naiskond asub võistlustulle 4. mail kell 10.45 ning nende võistlus kestab kuni 13.45.

Ootame kõiki kaasa elama ning kohtume juba Noorel Meistril! 27.04.2017 09:34


Tagasi