Uudis

Tudengite talimängud tulevad taas!

Tulemas on üks mõnus kolmepäevane väljasõit Lõuna-Eestisse, tuled ka? Nimelt on 27.-29.jaanuaril tulemas juba II korda tudengitalve suursündmus Üliõpilaste Talimängud.

Tallinna Majanduskoolil on taaskord registreeritud 20-le agarale spordisõbrale TASUTA kohad. See tähendab, et nii transpordi, toitlustuse kui ka muud kulutused katab kool. Samuti on tublimatele sportlastele kooli poolt meened.

Spordialasid jätkub igale maitsele ning inimesed, kes on käinud, teavad rääkida parimaid lugusid sellest unustamatust üritusest:

Rektorite, õppejõudude ja kõrgkoolide maskottide mitmevõistlus
Elamussuusatamine
Teatesprint (4 liiget, 2x50m iga võistleja)
Talijalgpall
Jäähoki
Taliujumine
Wintersplash’17  
Ree lükkamine
Lumesõda
Lestajooks
Talivõrkpall
Lumesujumine
Talvine naiste mudamaadlus
Pokker
Mälumäng „Tudeng - tunne Eestimaad!“ (kõik soovijad/õppejõud/maskotid)
Suusahüpped
TudengiBINGO!
Beer-Bong 

  Aktiivne noor, kes Sa tunned, et on aega ja mahti töö või muude tegevuste kõrvalt tulla Majanduskooli esindama, siis on see pakkumine just Sinule! Oodatud on kõik, kel on tahtmine teha sporti ning samal ajal veeta üks meelelahutuslik nädalavahetus. Sa ei kahetse!   Kuna eeldatavalt on Talimängudele soovijaid rohkem kui kohti, siis palun registreerida nendel, kes on oma tulekus täiesti kindlad. Registreerimissüsteem hakkab toimima süsteemi "kes ees, see mees" alusel ehk kes varem regab, sel nimi kirjas.  Registreerimisest anda teada meiliaadressile (lvinter@tmk.edu.ee). Küsimuste korral pöörduda samale meiliaadressile. Registreerimiseks vajalik: nimi, telefoninumber, kursus/vilistlane/õppejõud ja kui kavatsed tiimialadel osa võtta, siis ka tiimi nimi või koosseis. (Nt: Mari Maasikas, TU15, 51 234 567, Lumesõda – Team TMK. 

Kõik registreerijad lisatakse kinnisesse Facebooki gruppi kus hakkab liikuma juba täpsem info ning näed, kes Sinu koolist veel tuleb. Samuti saab seal juba time kokku panna kui kellelgi ei ole, aga jubedasti tahaks.   Üldinfo ürituse kohta: http://suvemängud.ee/talimangud  

 Edukat kooliaasta jätku ja loodetavasti kohtume juba Üliõpilaste Talimängudel!  

Näeme varsti!
Lisbeth Vinter  22.11.2016 12:19


Tagasi