Uudis

Ettevõtlik noor, saada oma idee start-up konkursile!

TTÜ Mektory iga-aastane Start-up Konkurss on taas kätte jõudmas! Ootame just Sind ja Sinu ainulaadset äriideed või ärimudelit TTÜ Mektory Start-up Konkursile.

Saada oma eelistatavalt tehnoloogiaga seotud äriidee kirjeldus meile hiljemalt 28. novembriks või tule kuulama oma sõprade esitlusi 7. detsembril! Konkursi peaauhinnaks on Silicon Valley õppereis, mille raames saab kohtuda Eesti start-upidega USAs ja esitleda oma äriideed kohalikele investoritele.

Konkursi eelvoorud toimuvad 5. detsembril ja finaal 7. detsembril. Finaalis hindab äriideesid rahvusvaheline ja tunnustatud žürii, mille esimeheks on Seattle Angel Conference asutaja John Sechrest.   TTÜ Mektory Start-up Konkursil oma äriideega osalemiseks peab meeskonnas olema 2-5 liiget, kellest vähemalt pooled on õppurid. Konkursil osalemiseks ootame äriidee kirjeldust ühel A4 lehel (one-pager) 28. novembri südaööni aadressile anu.oks@ttu.ee.   Konkursi melust osa saamiseks ei pea seal ilmtingimata oma äriideega osalema, vaid võib kaasa lüüa ka lihtsalt pealtvaatajana!   Konkursi täpsemate reeglitega saab tutvuda siin.  

Tänavuse konkursi auhinnafond on 35 000 eurot. Auhindade seas on Silicon Valley õppereis, piletid Euroopa Innovatsiooni Akadeemia start-up suveprogrammi, tasuta kontoriruum TTÜ Mektorys, juriidiline nõustamine Teder Advokaadibüroolt üheks aastaks, piletid Latitude59 konverentsile ning teenused ja mentortugi Tehnopoli Startup Inkubaatorilt ja Prototron rahastult.09.11.2016 08:35


Tagasi