Villingen-Schwenningen Kaubanduskooli õpilased praktikal Eestis.

Ajavahemikul 14.10.- 05.11.2016  viibisid Eestis Villingen-Schwenningen Kaubanduskoolist 6 õpilast  Erasmus+ õpiränne Euroopas raames.

Tihedas ajakavas toimusid väljasõidud Lahemaale, Lääne- ja Lõuna-Eestisse ning naaberriigi pealinna Riiga. Laevaõidul Helsinkisse kogeti külma lumetormist merereisi, kuid muljed linna huviväärsustest  olid meeldejäävad.

Kohtumised toimusid Tallinna Majanduskoolis, Saksa Liitvabariigi Suursaatkonnas,  Balti-Saksa Kaubanduskojas jm. Ühenädalase praktika korraldas seekord Goethe Instituut ja Saksa Kultuuriinstituut.   Saksa õpilastelt saadud arvamused Eestis saadud teadmiste ja kogemuste kohta olid väga positiivsed.   Eriti meeldis neile Eesti loodus, kultuuri- ja vaatamisväärtused, praktikanädalal ja vastuvõttudel tunnetatud  inimeste vastutulelikkus ning sõbralikkus.   Saksa noored on väga avatud oma arvamuste avaldamisel ja motiveeritud valitud eriala õppimisel.

07.11.2016 12:48