Uudis

Töömess 27. septembril Tallinnas Kultuurikatlas

Tänavu on Eesti Töötukassa töömessidel koostöös Eesti Tööandjate Keskliiduga väljas ka ettevõtted, kes on messil valmis tutvustama praktikavõimalusi tudengitele ja kutseõppuritele. Need ettevõtted tunneb messil ära rohelise märgise järgi.

27. septembril Tallinnas Kultuurikatlas (kl 11-18) toimuval töömessil otsivad praktikante Tallinna Majanduskooli õppevaldkondades järgmised ettevõtted:

*Soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku kantselei -  Ootab väga mitmest valdkonnast praktikante. Õigusteadus, sotsiaalvaldkond, statistika, majandusanalüüs, dokumendihaldus, personalijuhtimine, haldusmenetluste läbiviimine, eripedagoogika, tõlkimine, avalikud suhted ja suhtekorraldus, avalik haldus, juhtimine.
*Circle K Eesti AS - Personalitöö, assisteerimine, müüja jms valdkonna praktikandid on teretulnud.
*ABC Supermarkets AS - Klienditeenindus, turundus, sekretäritöö, personalispetsialistid.
*Müügipartner OÜ – Ollakse huvitatud klienditeeninduse ja müügivaldkonna praktikantidest
*Viasat AS – Praktikale soovitakse ennekõike müügiesindajaid
*Sol Baltics OÜ- Kõige enam on oodatud: Puhastusteenindaja, nõudepesija, värbamisspetsialist, elektrik, santehnik, automaatik, hooldustehnik.                                     
*Päästeamet – Ootab praktikale tugiüksuste valdkondadest õppureid
*AS Eesti Post – Enamjaolt ootavad logistikavaldkonna praktikante, kuid teretulnud on ka teiste valdkondade praktikandid (IT, personal, turundus, kommunikatsioon jm).

Eesti Tööandjate Keskliidu praktikakorralduse-alaseid tegevusi toetab Euroopa Sotsiaalfond.20.09.2016 18:48


Tagasi