Uudis

Olen kindel, et minust saab ettevõtja!

Sul on geniaalne idee ja sa tahaksid luua oma startupi? Või Sul ei ole veel maailma muutvat ideed aga tahaksid mõne meeskonnaga liituda? Kas vajalike teadmiste puudumine on ainuke asi, mis hoiab sind tagasi maailma muutmast?
Algamas on TTÜ Mektory äriideede arenguprogramm STARTERtech! Programmi avaüritus “Meie oleme tehnoloogia tulevik” toimub 26. septembril kell 17.00 TTÜ Tudengimaja saalis.

TTÜ Mektory on alustamas äriideede kasvuprogrammi STARTERtech. Äriideede arenguprogramm käigus arendavad noored oma idee ärimudeliks. Programmiga liituma on oodatud kõik kõrg- ja kutsekoolide ettevõtlusest huvitatud õppurid. Avaüritustele järgneb 3-kuuline idee ja meeskonna arengut toetav praktiline koolitusprogramm.  Pärast programmi - 7. detsembril toimub suur TTÜ Mektory Start-up konkurss, mille auhinnafond ulatub 30 000 euroni! Konkursil on kõikidel meeskondadel võimalus esitleda oma ärimudelit rahvusvahelise žürii ees. Tegevust toetatakse Euroopa Sotsiaalfondist.
Registreeri end avaüritusele kuni 22.09 - https://goo.gl/forms/FRNbWvEnfsNSpNsl2
Õppuritele on kõigis tegevustes osalemine tasuta. Rohkem infot programmi ja avaürituse kohta saab lugeda nii meie kodulehelt, kui Facebookist @TTUMektoryStartup
Ja sina võidki olla järgmine start-up superstaar!

Küsi lisa:
Anu Oks
Start-up programmijuht
Innovatsiooni ja ettevõtluskeskus Mektory
Tallinna Tehnikaülikool
Tel: +372 6203497
Mob: +372 5660334419.09.2016 18:47


Tagasi