Veel on võimalus - Samsung Digi Passi saab kandideerida esmaspäevani!

12. septembrini on õpilastel viimane võimalus kandideerida koolitusprogrammi Samsung Digi Pass. Tasuta programm Samsung Digi Pass on mõeldud 14-19-aastastele kutseõppuritele, keda ootavad kord kuus ees põnevad seminarid oma digilahenduse elluviimisel. Neid juhendavad Tallinna Ülikooli õppejõud ja teised oma ala eksperdid. Lisaks ootavad ees uued sõbrad, lõbusad väljakutsed ja unustamatud kogemused!
Programmist on võimalus lähemalt lugeda ja kandideerida siin samsungdigipass.ee.

Programm annab vajalikud oskused oma karjääriteel esimeste sammude tegemiseks – olgu õpilase unelmate töökoht siis IT-s, ilusalongis, metsanduses, ettevõtluses või meelelahutuses. Koolitusprogrammi kestel õpetatakse osalejatele digitaalseid ja sotsiaalseid oskusi, mis annavad võimaluse jalustrabava CV koostamiseks. Nende hulka kuuluvad näiteks tehnoloogia abil suhtlemine, info jagamine, netikett ning seadmete ja isikuandmete kaitsmine. Samuti õpivad noored tegutsema ja suhtlema meeskonnas, arendavad kritiilist mõtlemist, planeerimis- ja juhtimisoskusi. Osalejad saavad endale esimesed Samsungi digipassid, mis kirjeldavad tema oskusi ka tulevastele tööandjatele.

Kandideerima oodatakse kolmeliikmelisi võistkondi, kellest kolm parimat võidavad oma koolile Samsung Gear VR virtuaalreaalsuse prillid. Programmi tublimaid ootab tõeline töökogemus – praktika suures tehnoloogiaettevõttes Samsung ja ühes oma eriala juhtivas ettevõttes Eestis.

Tule ja omanda digiteadmisi, mis panevad aluse unistuste karjäärile!

12.09.2016 12:32