Uudis

Äriideede kasvuprogrammi How to Start Up 2016

Ettevõtlushuviline!

Sul on geniaalne idee ja sa tahaksid luua oma startupi? Või Sul ei ole veel maailma muutvat ideed aga tahaksid mõne meeskonnaga liituda? Kas vajalike teadmiste puudumine on ainuke asi, mis hoiab sind tagasi maailma muutmast?

Tule võta osa 22. veebruaril toimuvast Mektory äriideede kasvuprogrammi How to Start Up 2016 avaüritusest "Ideede öö" ja miski ei hoia sind enam tagasi!

Õppuritele on kõigis tegevustes osalemine tasuta. Avaüritusele registreerimise tähtaeg on 18.02.2016. Registreerida saab siin.

TTÜ Mektory on alustamas äriideede kasvuprogrammi How to Start Up 2016. Äriideede kasvuprogrammi käigus arendavad noored oma idee ärimudeliks. Programmiga liituma on oodatud kõik kõrg- ja kutsekoolide ettevõtlusest huvitatud õppurid. Alustatakse inspiratsiooniseminaridega uute ideede leidmiseks. TTÜ programmi avaüritus toimub 22.02 kell 17.00 TTÜ Mektory saalis.

Avaüritustele järgneb idee ja meeskonna arengut toetav neljakuuline praktiline koolitusprogramm.  Programmi jooksul käsitletakse teemasid nagu idee, meeskond, klient ja toode, turg, turundus, disain – loenguid peavad kogenud start-up loojad ja ettevõtjad. Eraldi koolituspäevad toimuvad esinemise ja onepageri teemadel. Meeskonnad saavad tuge mentoritelt ja valdkonnapõhist nõustamist. Semestri lõpus toimuval võistlusel esitlevad meeskonnad oma ärimudelit.

Tegemist on ülikoolideüleses ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe arendamise programmiga „Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõigil haridustasemetel", mis on ellu kutsutud Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt. Programmi veavad eest 8 Eesti suuremat kõrgharidust pakkuvat asutust (sh Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool ja Tallinna Tehnikaülikool), kuid programmi on kaasatud ka Eesti kõrg- ja kutsekoolid. Tegevust toetatakse Euroopa Sotsiaalfondist.

Rohkem infot programmi ja avaürituse kohta saab lugeda nii programmi kodulehelt, kui Facebookist.

Pane oma idee kasvama!12.02.2016 10:51


Tagasi