Saksa õpilased praktiseerisid majanduskoolis

Ajavahemikul 13.10.-04.11.2017 on Eestis praktikal Erasmus+ programmi raames Villingen-Schwenningeni Kaubanduskooli finants-, äri- ja avaliku halduse 6 õpilast.

Programmis on lisaks õppetööle ja praktiseerimisele ka kultuuri- ja vaatamisväärsustega tutvumine. Lisaks Maarjamaale külastatakse ka Riiat ja Helsingit, samuti toimuvad kohtumised Saksa Liitvabariigi Suursaatkonnas, Saksa- Balti Kaubanduskojas, Saksa Kultuuriinstituudis, Rahvusraamatukogus jt asutustes.

Tallinna Majanduskooli külastavad saksa noored 30.10. ja 01.11.2017. Külalisi võtavad vastu kooli direktor Triin Laasi, arendusspetsialist Elen Raudsepp ja projekti koordinaator Milvi Tuppits. Õpilased osalesid meie kooli inglise keele ja arvutiõpetuse tundides, tutvusid koolimajaga ning külastasid kooli muuseumi.

Suur tänu õpetajatele Külli Nõmme ja Jaan Olt!

03.11.2017 08:02