Praktika- ja tööpakkumised

Loodusvägi pakub tööd õpilasele, kes huvitub koolitöö vahele osa-või täiskoormusega töö, peab  lugu puhtast toidust ja kellele meeldib klienditeenindus.

Soome logistikaettevõte Posti otsib palgaarvestuse spetsialisti ja personalivaldkonna projektijuhti

Majanduskooli vilistlaste loodud õigusbüroo otsib juristi assistent-sekretäri

Omniva otsib oma meeskonda asjalikku ja toredat praktikanti personali arendamise osakonda.

Sewfu otsib turundus- või müügipraktikanti

Bellnor OÜ otsib praktikanti

Innopolis ja Civitta otsivad sekretäri

Tallinna kohtutäitur Toomas Saarma büroo otsib oma kollektiivi tehnilist assistenti.

Maksu- ja Tolliamet otsib vanemspetsialisti

Finants- ja raamatupidamisteenuseid pakkuvbüroo Financial Services OÜ on otsimas raamatupidaja assistenti

AS Eesti Raudtee otsib kvaliteedi peaspetsialisti

Rave Mööbel otsib sotsiaalmeedia spetsialisti

Soovid osalise ajaga kontoritööd? Manpower otsib indekseerijat.

Spordiklubi Arctic Sport Club otsib oma sõbralikku kollektiivi uut ja särasilmset klienditeenindajat.

MTÜ Igale Lapsele Pere otsib oma meeskonda vabatahtlikku kommunikatsioonispetsialisti

Tallinna Südalinna kool otsib omale uut sekretäri.