Tasemeõppe erialad ja täienduskoolitused

Kuni kaks aastat kestval esmaõppe erialal õppima asumise tingimus on omandatud keskharidus. Majanduskooli lõpetamisel omandad kutseerihariduse ehk 5. taseme kutsehariduse.

Gümnaasiumilõpetajale on oma haridustaseme tõstmiseks võimalik valida Tallinna Majanduskoolis kümne esmaõppekava vahel. 1-2 aastaga omandatakse vajalikud kompetentsid järgmistel tasemeõppe esmaõppekavadel.

Aasta kestvasse jätkuõppesse asumise eeldus on vähemalt keskharidus ja valdkondlikud eelteadmised, mis võivad olla omandatud kas kutseõppes või töökogemuse kaudu.

Tutvu kutsehariduse erialadega täpsemalt:

Administratiivtöö õppetool

1. Andmekaitsespetsialist, jätkuõpe
  2. Maksuspetsialist, jätkuõpe
  3. Raamatupidaja
  4. Sekretär
  5. Õigusassistent

Turunduse õppetool

1. Sotsiaalmeedia spetsialist
  2. Turundusspetsialist

Ärinduse õppetool

1. Kvaliteedispetsialist
  2. Meeskonnajuht, jätkuõpe
  3. Nooremprojektijuht
  4. Ostu- ja hankespetsialist, jätkuõpe
  5. Personalispetsialist
  6. Väikeettevõtja
  7. Ärikorralduse spetsialist

Tallinna Majanduskoolis on lisaks tasemeõppe (1-2 aastat) ja jätkuõppe (1 aasta) õppekavadele võimalik valida osalemiseks veel ka erinevate tasuta täienduskoolituse vahel. Täienduskoolituste kogumaht on olenevalt erialast 780-1560 akadeemilist tundi (8-10 kuud).

Ootame õppima kaheteistkümnele õppekavale:

Kui soovid olla oma valdkonna asendamatu spetsialist, tule kindlasti õppima Tallinna Majanduskooli!