Raamatukogu

Raamatukogu on avatud:

E-N 10.00...14.00 14.30...17.30
R 10.00...14.00 14.30...17.00

Tallinna Majanduskooli raamatukogu esmane ülesanne on toetada oma tegevusega kooli õppetööd ning üldist arengut, komplekteerides õppe- ja teaduskirjandust lähtuvalt kooli eripärast ja õppekavadest.

Raamatukogus on üle 30600 teaviku, sealhulgas õppekirjandus (trükitud väljaanded), auvised, CD-ROMid, DVDd, perioodika (eesti- ja võõrkeelsed ajakirjad ja ajalehed), õpetajate  koostatud õppematerjalid ja e-väljaanded. Kõikidest mahakantud teavikutest säilitatakse arhiivkogus üks eksemplar.

Raamatukogus on õpilastele kasutamiseks 9 internetiühendusega arvutit. Lugejakohti on raamatukogus 33.

Teavikute arvelevõtmine ja laenutamine toimub elektroonilise raamatukogude info- ja kataloogisüsteemi RIKS vahendusel.Lugejatel on võimalik teavikuid otsida ja reserveerida internetipõhises elektronkataloogis RIKSWEB.

Lugejatele on kasutamiseks lugemissaal ja kojulaenutus. Lugemissaalis ja kojulaenutuses on teavikud paigutatud avariiulitele. Kogude hoidmiseks on raamatukogul kaks hoidlat.

Iga kuu viimasel reedel on raamatukogu korrastuspäevaks suletud.

Raamatukogust laenatud raamatuid võib tagastada väljaspool raamatukogu tööaega raamatukogu ukse kõrval asuvasse tagastuskappi. Tagastuskappi tühjendatakse raamatukogu lahtiolekuaegadel ja siis vormistatakse ka raamatute tagastus lugejakaardil, mida on võimalik
lugejal kontrollida RIKSWEBi vahendusel. TMK raamatukogus on sobiv keskkond õppimiseks, vajalike raamatute, perioodika ja kõigi raamatukokku hangitud andmebaaside ja e-väljaannete (ka nende millele juurdepääs TMK raamatukogu autoriseeritud töökohal) kasutamiseks.

Meeldivaid külastusi!

Tallinna Majanduskooli raamatukogu