Õppurite saavutused

2017

Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus "Noor Meister 2017" raames 

Dokumendihalduse I koht - Liisi Komp

Keelekasutus I koht- Regina Tsarenko

Avalik esinemine I koht -  võistkond, kuhu kuulusid Liisi Komp, Regina Tsarenko, Raili Tiits

Vabariiklik raamatupidajate kutsemeistrivõistlus "Noor Meister 2017" raames 

III koht - Kaisa Pihor

Meeskondlik ärinduse spetslalistide kutsevõistlus "Noor Meister 2017" raames 

IV koht - turunduse eriala esimese kursuse (TU16) võistkond, kuhu kuulusid Arabella Veskis, Merit Ausmeel, Martin Raudnagel ja Vitali Nikolajev

2016
Meeskondlik ettevõtlusalane kutsevõistlus „Äripäevad 2016“

I koht - turunduse eriala esimese kursuse (TU15) võistkond, kuhu kuulusid Annika Saar, Luigi Mälk, Meriliis Krais ja Piia-Mai Kasemaa

2015

Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus "Tippsekretär 2015”

I koht - Tairi Rohtsalu

II koht - Eve Kaldmäe

III koht - Maria-Birgitta Hallaste

IV koht - Pille-Riin Jakobson.

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus

III koht - Maris Sutri

Meeskondlik ettevõtlusalane kutsevõistlus „Äripäevad 2015“

I koht - Maiken Vuks, Jaan Miikael Rääts,  Kadri Tõrva  ja Liisi Tamra

Arvestusalaste uurimistööde konkursil eriauhinna  võitja - Jaana Saluste

 

2014

Kutsevõistlusel "Tippsekretär 2014"

II koht

Eesti Maksumaksjate Liidu majandusvaldkonna lõputööde konkurss

II koht - Carina Helimets

III koht - Eveli Stachelstrauch

 

2013

Meeskondlik ettevõtlusalane kutsevõistlus „Äripäevad 2013“ Tallinna Majanduskoolis mais 2013

I koht – võistkond koosseisus Rain Järv, Esta Rahno, Krista Rattus ja Karin Kirst (kõik õpperühmast VE1291)

Juhendaja Heli Rannik

 

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Pärnumaa Kutsehariduskeskuses märtsis 2013

II koht – Aira Viires

Juhendaja Aime Põlluvee-Juurik

 

Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus „Tippsekretär 2013“ Tartu Kutsehariduskeskuses aprillis 2013

III koht – Kristiina Tarumann

Juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend

 

2012

Meeskondlik kutsemeistrivõistlus „Äripäevad 2012“ Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis märtsis 2012

I koht – võistkond koosseisus Hanna Villberg, Miina Pisa, Timo Kukk, Risto Kriik

Juhendaja Helle Liblik

 

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Haapsalu Kutsehariduskeskuses aprillis 2012

II koht – Kertu Nool

Juhendaja Aime Põlluvee-Juurik

 

Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus „Tippsekretär 2012“ Haapsalu Kutsehariduskeskuses aprillis 2012

III koht – Jane Tedremaa

Juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend

 

2012. aasta maksundusalaste uurimistööde vabariiklik konkurss (korraldajaks Eesti Maksumaksjate Liit) majanduserialade bakalaureuse-  ja lõputööde valdkonnas

II koht – Olga Tšernikova

Juhendaja Egon Veermäe

 

Eesti Raamatupidajate Kogu poolt 2012. aastal välja kuulutatud arvestusalaste uurimistööde konkurss

Preemia parima arvestusalase uurimistöö eest lõpu- ja bakalaureusetööde kategoorias – Kristi Paavel

Juhendaja Nele Valkenklau

 

Märtsis 2012 selgus konkursi „Tallinna parim teenindaja 2012“ ja „Eesti parim teenindaja“ võitja.

Selleks osutus meie kooli panganduse eriala lõpetanu Kristiina Timošina, kes töötab Swedbankis.

 

2011

Märtsis 2011 selgus konkursi „Tallinna parim teenindaja 2011“ võitja.

Selleks osutus meie  kooli sekretäritöö I kursuse õpilane Triinu Maksim, kes töötab õppimise kõrvalt ASis Hansabuss.

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis märtsis 2011:

III koht - Mari-Liis Heidmets

IV koht - Maret Rebase

VIII koht - Tiia Vall

Juhendajad Ene Altpere ja Aime Põlluvee-Juurik

Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus „Tippsekretär 2011. a ” Pärnu Kutsehariduskeskuses aprillis 2011. a

I koht - Triinu Maksim

II koht - Tiina Tell

VII koht - Carolyna Maidla

Juhendajad Anne Ilp ja Ester Raiend

 

2010

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis märtsis 2010

III koht - Kadri Prants

Juhendajad Evi Kikas ja Aime Põlluvee- Juurik

Meeskondlik kutsemeistrivõistlus „Äripäevad 2010“ Pärnumaa Kutsehariduskeskuses märtsis 2010

I koht teoorias - võistkond koosseisus Toorion Ojaperv, Siim-Kaarel Saluri, Stina Parts, Kadri Nurk; Helena Volkova

Juhendaja Heli Rannik

Eesti Raamatupidajate Kogu juhatatuse 29.04.2010 välja kuulutatud majandusarvestusalaste kirjalike tööde konkurss

II koht - Jekaterina Borolina, juhendaja Viktor Arhipov

2010. aasta sügisel toimunud sõnavõistluse Sõnaus õnnestumisse olulise panuse andmise eest (koolipoolne organisaator  õpetaja Kristina Kask) tänas Vabariigi President meie kooli tänukirjaga.

 

2009

Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus „Tippsekretär 2009” Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis aprillis 2009

I koht - Kadri Sild

II koht - Marie Ustav

Juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend ja Riin Seema

Juhtimise ja halduse õppevaldkonna õppurite meeskondlik kutsevõistlus VII äripäevade raames Kuressaare Ametikoolis aprillis 2009

I koht turunduses, juhtimises, õigusõpetuses, majandusarvestuses, vene keeles, inglise keeles ja II koht klienditeeninduse situatsiooni lahendamises ja esinemises - võistkonnad koosseisus Triin Jõeots, Angeelika Kasemets, Evar Kask, Helen Kask, Krista Keelmann, Anna Kuusk, Karin Põlluste, Raili Rebas, Anne Urban, Marliis Veermaa

Juhendaja Heli Rannik

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Pärnu Saksa Tehnoloogiakoolis mais 2009

III koht - võistkond koosseisus Kairi Leppenen, Kadri Maripuu, Julia Sarmina

Juhendajad Ene Altpere ja Aime Põlluvee-Juurik

 

2008

Vabariiklik sekretäride kutsevõistlus "Tippsekretär 2008" Tartus aprillis 2008

I koht - Helen Vaht

II koht - Krista Kukkur

III koht - Kätlin Murel

IV koht - Triin Ilves

VII koht - Kerli Repson

Võistkonna juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend ja Janne Kerdo

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Narva Kutseõppekeskuses mais 2008

I koht - Aivar Tarro

II koht - Erle Kivisoo

V–VII koht -Helen Eriksoo, Krete Plangi

Võistkonna juhendajad Ene Altpere, Helvi Adama ja Monika Nikitina–Kalamäe

“Rahvusvaheline ettevõtluskonverents 2008” Lääne-Virumaa Kõrgkoolis märtsis 2008

I koht üldkokkuvõttes ja I koht parima idee kategoorias – võistkond koosseisus Igor Dobroljubski, Angelina Kotenko, Ingrid Lehismets, Lisett Reisel, Anna Bõstrova  ja  Kersti Valdmann. Nendele läks ka innovatsioonipreemia

 IV koht üldkokkuvõttes – võistkond koosseisus Piret Papper, Indrek Hubel, Anneli Roots, Everin Petrov, Kaspar Kaur, Geidi Haljaste

Võistkondade juhendaja Krista Luhats

III ülevabariiklik juhtimise ja halduse õppevaldkonna õppurite meeskondlik  kutsevõistlus Võrumaa Kutsehariduskeskuses aprillis 2008

IV koht üldkokkuvõttes ja I koht teoreetilises osas turunduse valdkonnas ja inglise keele oskuses, II koht õigusteadmiste vallas – võistkond koosseisus Triin Jõeots, Helen Kask, Krista Keelmann, Marina Kuklina, Anna Kuusk

Võistkonna juhendaja Heli Rannik

IT õppurite kutsevõistlus  Robotexil Tallinna Tehnikaülikoolis detsembris 2008

I koht – võistkond koosseisus Tanel Unt ja Riho Peterson

Võistkonna juhendaja Aare Klooster

Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse väljakuulutatud noorte majandusarvestusalaste kirjalike tööde konkurss 2008

II koht - Annika Päri, juhendaja Merle Vacker

III koht - Merili Õismaa, juhendaja Monika Nikitina-Kalamäe

 

2007

Vabariiklik raamatupidajate kutsevõistlus Haapsalu Kutsehariduskeskuses mais 2007

I koht - Annika Päri

II koht - Janika Aule

IV koht - Merili Õismaa

Võistkonna juhendaja Monika Nikitina – Kalamäe

Vabariiklik sekretäritöö eriala kutsevõistlus "Tippsekretär 2007" Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis  mais 2007

I koht - Jane Vogt

III koht - Älis Kropatšjov

V koht - Salme Kuusik

VI koht - Kristi Kaljula

Võistkonna juhendajad Anne Ilp, Ester Raiend ja  Lea Koldmets

Ettevõtluskonkurss 2007 Tallinna Majanduskoolis mais 2007

I koht - võistkond koosseisus Jaanika Ale, Anu Lember, Annika Päri, Katrin Õunroos

II koht - võistkond koosseisus Jana Koval, Aire Suurhans, Kätlin Ojamaa

Parimaks juhendajaks tunnistati meie kooli õpetaja Krista Luhats

Eesti üliõpilaste diplomi- ja bakalaureusetööde konkursi finaal „ Parim potentsiaal personalijuhtimises“ Tartus 2007

nominent Olga Fjodorova – Kinnisvaramaaklerite voolavuse põhjused kinnisvarabüroo Uus Maa näitel“ , juhendaja Maria Kütt

Infotehnoloogiaalane kutsemeisterlikkuse võistlus noortemessil „Teeviit 2007“ novembris  2007

II koht – võistkond koosseisus Riho Peterson, Armin Salumaa, Andrus Mõts, Kristjan Kukk

Võistkonna juhendajad Aare Klooster ja Heikki Eljas