20. Mai 2022

Muuseumiöö Tallinna Majanduskoolis

Muuseumiöö Tallinna Majanduskooli muuseumis!

Tallinna Majanduskooli ajalugu ulatub aastasse 1906, mil Gustav Narusbek asutas erakaubanduskooli, kuhu võeti vastu nii poisse kui tüdrukuid. Käesoleval õppeaastal tähistas kool oma 115. sünnipäeva.

Tallinna Majanduskooli säilinud museaalid asuvad erinevates muuseumi ruumides – dokumendid, arvutustehnika ja tehnilised vahendid. Muuseumis on võimalik näha annetatud vihikuid ja töid erinevatest aastatest. Vanimad neist on aastast 1928. Kõige vanem raamat muuseumis on tsiviilõiguse õpik aastast 1831.

Muuseumiöö raames saab kooli fuajees vaadata Tallinna Majanduskooli 115. juubeliks valminud dokumentaalfilmi kooli ajaloost ning lehitseda digitaalset fotogaleriid lõpurühmade piltidest.

Samuti saab panna proovile oma teadmised kooli ajaloost. Parimatele kooli meened!

Sissepääs on tasuta.