Kutsemeistrivõistlused

Ärinduse õppetooli kutsemeistrivõistlused Tallinna Majanduskoolis

  22. veebruaril toimusid Tallinna Majanduskoolis ärinduse kutsemeistrivõistlused. Jõuproovis osalesid ärikorralduse spetsialisti, turundusspetsialisti, sotsiaalmeedia spetsialisti ning väikeettevõtja eriala õpilased, kes võtavad mõõtu nii viktoriinis kui loovülesannete lahendamises. 

 Võistlus koosnes kahest osast: teoreetiliste teadmiste test (viktoriin) ja kohapeal antud loovülesande lahendamine ning selle esitlemine. 

"Kutsemeistrivõistlsed oli tore vaheldus igapäevasse õppetöösse, mis andis võimaluse panna ennast proovile ka erialadel, mis sotsiaalmeedia eriala õppekavas puudub. Saime aimu, milles oleme tugevad ja kus on meil arenguruumi. Usume, et võidu tagas meile elukogemus ja ehk ka teistest osalejatest mõnevõrra laiem silmaring," kirjeldas meistrite päeva Karin Meikas, võitjatiimi MS169 liige. 

Tulemused: 
I koht

MS169: Karin Meikas, Mariliis Lill, Merilin Kauniste ja Teele Kaeramaa

II koht

VE169: Keron Sepp, Kätlin Kuusemäe, Airi Põllu ja Liisi Kirch

III koht

AK16: Gerli Haavel, Mäit Randmäe, Ingrid Kurisoo ja Henriika Hallika

Sekretäri eriala kutsemeistrivõistlused 

Sekretäri eriala kutsemeistrivõistluste esimene voor toimus 2. märtsil ning teine voor toimub 7. aprilli. Koolisisestel meistrivõistlustel osalevad kõik sekretäri eriala õpilased. Võistluse juhendi leiab siit.