Meedia

Viimased uudised

Algas vastuvõtt Tallinna Majanduskooli!

1. juulil algas infosüsteemis SAIS avalduste vastuvõtt Tallinna Majanduskooli. Kohapeal võetakse avaldusi vastu alates 3. juulist tööpäeviti ajavahemikus 10.00-16.00. Vastuvõtt kestab 21. juulini.

Villlingen-Schwenningeni Kaubanduskooli õpetajad tutvumas Majanduskooli sekretäri õppekavaga

19.-20. juunil 2017 toimus Erasmus+ õpirände projekti raames Tallinna Majanduskooli sekretäri eriala õpetajate kohtumine Villingen-Schwenningeni Kaubanduskooli (Saksamaa) bürootöö eriala õpetajatega.

Kahe päeva jooksul tutvustasime vastastikku koolide õppekavasid ja õppetöö korraldust. Samuti arutasime  järgmise kokkusaamise võimalike teemasid.

Külalised tundsid suurt huvi meie koolis toimunud kiirete muudatuste vastu ja avaldasid vaimustust meie õppehoone väga kaasaegse sisustuse üle, seda eriti IT ja muude tehniliste vahendite kasutamise võimaluste kohta.